Сьогодні, 31 травня, у всіх школах Корсунь-Шевченківської громади лунає «останній дзвоник», на жаль в у мовах воєнного стану -дистанційно.

Дата: 31.05.2022 12:00

Цьогорічне завершення 2021-2022 навчального року не схоже на попередні, але значимість його від цього не зменшується.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаю всіх із закінченням цього нелегкого навчального року. Бажаю кожному МИРНОГО НЕБА, щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій! Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети! Особливі слова лунають сьогодні для наших випускників - будьте гідними громадянами нашої держави, вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми.

Хочу висловити глибоку вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх дітей душу, серце і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності, ставати гідними творцями свого життя та справжніми патріотами нашої країни!

Нехай усі життєві дороги будуть мирними! Все буде Україна!

З повагою,

Віталій МАЦЮК, секретар Корсунь-Шевченківської міської ради