Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 20.06.2022 08:37

Щороку медична спільнота святкує День медичного працівника. Зі святом Вас дорогі наші медики!

Цьогоріч професійне свято ознаменоване вашою відвагою, самовідданістю та незламною вірою у перемогу.

Слова подяки висловив медичним працівникам двох закладів на окрузі: Городищенського медичного об‘єднання та Катеринопільської багатопрофільної лікарні.

Разом з українським народом ми дякуюємо вам за те, що тримаєте національний медичний фронт. Наші янголи-охоронці, які щодня впевнено справляються з викликами воєнних реалій, сьогодні отримали обладнання, яке ще врятує не одне людське життя.

За сприяння Федерації боксу України домовився з нашими міжнародними партнерами про безоплатне забезпечення закладів охорони здоров‘я сучасним медичним обладнанням, яке вкрай необхідне для надання медичних послуг європейського рівня. Дякуємо за таку потужну підтримку у зборі коштів, з яких близько 2 млн гривень виділено на мій округ!

А вже вчора Катеринопільська та Городищенська громади отримали монітори пацієнта та апарат ШВЛ, які допоможуть слідкувати за станом пацієнтів та оперативно реагувати на будь-які зміни.

Працюємо далі!