Шановні жителі Корсунь- Шевченківської громади!

Дата: 28.06.2022 16:06

Вітаю вас з одним з найбільших державних свят України – Днем Конституції! Преамбула і статті, що окреслюють основні засади Конституції України, надихають, надають сил, утверджують усіх нас як націю, що бажає жити в цьому світі, як велика, успішна нація сильних людей. Людей, які пам’ятають звершення попередніх поколінь, тримають оборону наших цінностей разом з нинішнім поколінням українців, беруть на себе відповідальність за життя поколінь майбутніх.

Ми впевнені в майбутньому нашої держави, ми цінуємо і схиляємось перед пам’яттю тих, хто загинув за Україну, нам болять спогади про тих, кого ми втратили під час новітньої російсько- української війни. Але це пам'ять назавжди : не забудемо, не простимо. І відплатимо за кожне загублене життя!

Переможемо!

Слава Україні!