Пошук

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ КОРСУНЩИНУ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ АНДРІЙ СТРІХАРСЬКИЙ

Дата: 22.07.2022 12:25
Кількість переглядів: 308

Вчора відбулася робоча зустріч очільника громади Віталія МАЦЮКА, депутатів Корсунь-Шевченківської міської ради та її виконавчого комітету з народним депутатом України Андрієм СТРІХАРСЬКИМ.

Андрій СТРІХАРСЬКИЙ розповів про свою діяльність під час воєнного стану, наголосив на необхідності співпраці між різними ланками влади. Поспілкувалися також щодо потреб військовослужбовців ЗСУ, територіальної оборони та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Особливу увагу приділили обговоренню складної екологічної ситуації на річці Рось та шляхи її вирішення. Принагідно дякуємо народному депутату, який, відвідавши наше місто, взявся за обговорення катастрофічної ситуації з нашою головною водною артерією на державному рівні, зокрема на рівні Міндовкілля. Також заслухали доповіді заступника міського голови, керівників відділів міської ради та комунальних підприємств щодо їх роботи та шляхи вирішення проблемних питань. Робоча зустріч досить швидко переросла у конструктивний діалог.

Дякуємо Андрію Стріхарському за активну допомогу в розвитку нашої громади, за постійну підтримку та сприяння в наданні гуманітарної допомоги нашим мешканцям та вимушеним переселенцям, які перебувають на території нашої громади, співпрацю та небайдужість щодо вирішення проблем сьогодення в умовах воєнного стану.

У свою чергу народний депутат пообіцяв продовжувати співпрацю у напрямку підтримки розвитку Корсунщини в питаннях, що потребують вирішення за його участі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора