Шановні жителі Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади! Наша громада, на жаль, знову зазнала непоправних втрат.

Дата: 01.08.2022 17:27

Наша громада, на жаль, знову зазнала непоправних втрат, - одразу два сповіщення про загибель наших ГЕРОЇВ.

29 липня 2022 року загинув СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ МОРОЗ, 13.10.1993 року народження, старший солдат, стрілець-зенітник зенітно-ракетної батареї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців;

30 липня 2022 року загинув ІВАН СЕРГІЙОВИЧ ЛЯШ, 10.05.1996 року народження, солдат кулеметного відділення кулеметного взводу вогневої підтримки окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

До війни у кожного з них було своє життя і свої плани, але у найскладніший для країни час їх об’єднала тверда рішучість воювати з окупантами. Вони загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від російських окупантів. Загинули у Донецькій області під час виконання бойових завдань.

У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблих ГЕРОЇВ. Схиляємо голови у глибокій скорботі. Світла їм пам'ять...

Про поховання НАШИХ ЗАХИСНИКІВ буде повідомлено додатково.