Пошук

Молодість - це найкраща пора!

Дата: 11.08.2022 17:12
Кількість переглядів: 296

День молоді 2022 року Україна вперше відзначає 12 серпня разом з усім світом. Так українська молодь продемонструвала прагнення інтегруватися у європейську спільноту, утвердити цінності демократії та свободи.

Юність і молодість - це не тільки прекрасні роки в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

Американська психологиня Мег Джей в своїй книзі «Визначні роки від 20 до 30 вмикай на повну та досягай максимуму» довела той факт, що 80% доленосних подій відбуваються в житті людини до 35 років. Дві третини зростання рівня зарплатні припадає на перші десять років кар‘єри. До тридцяти років понад половина людей одружуються, зустрічаються або живуть разом із майбутніми чоловіками чи дружинами. Характер найістотніше змінюється в період від двадцяти до тридцяти років - не до і не після. До тридцяти років мозок людини завершує свій розвиток. І що тепер робити з цією інформацією?

Саме час завітати до Публічної бібліотеки Корсунь-Шевченківської міської ради за розумною книгою і дізнатися, як не змарнувати можливості « вирішального десятиріччя»! Більше того, не потрібно боятися, що книга написана лише для читачів 20+. Її головна думка може бути актуальною і після тридцяти, адже ми всі дорослішаємо по-різному.

?#букля_рекомендує

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора