Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!

Дата: 24.08.2022 09:34

Нині, у час надлюдських випробувань, звитяжної стійкості, боротьби, втрат і перемог українського народу, ми навчилися як ніколи єднатися задля спільної мрії і мети. Ми наближаємо Перемогу щодня: працюємо, чинимо опір ворогу, збираємо допомогу на фронт, допомагаємо землякам, які приїхали у нашу громаду з-під обстрілів…

Ми можемо сміливо стверджувати: ми сильна, єдина, нескорена нація.

День незалежності нашої країни здобутий тисячолітньою боротьбою українського народу за право мати свою державу. І перед світлою пам’яттю предків саме наше покоління має зберегти державу, за яку пролито стільки крові у минулому і за яку борються нині наші доблесні Збройні сили України.

Низько схиляємо голови у молитвах за тих, хто поклав життя за Україну. Доземний уклін тим, хто на фронті. Вдячність волонтерам, небайдужим жителям громади, кожному, хто робить внесок у наближення Перемоги.

Продовжуймо підтримувати українське військо та зміцнювати нашу державу працею, взаєморозумінням і згуртованістю!

Слава Україні!

Секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій МАЦЮК