Відбулася виїзна нарада Черкаської РВА

Дата: 09.09.2022 16:53

9 вересня 2022 року в Корсунь- Шевченківській міській раді відбулася виїзна нарада Черкаської РВА, де були присутні майже всі голови громад району. Проводила нараду голова Черкаської РВА Валерія Бандурко

На порядок денний виносилися питання цивільного захисту населення, зокрема готовність фонду захисних споруд цивільного захисту в навчальних та лікувальних закладах району, адже безпека громадян є головною вимогою сьогодення. Також розглянуто питання організації роботи комісії по обстеженню пошкоджених об’єктів, внаслідок збройної агресії, проведення моніторингу оцінки безбар’єрного простору в Черкаському районі та стан розробки комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад і оновлення містобудівної документації.

За результатами наради було враховано ряд пропозицій, зокрема, була схвалена пропозиція в.о. міського голови Віталія Мацюка щодо взаємного обміну комунальною технікою, задля більш ефективного функціонування підприємств комунальної власності громад. Головою Черкаської РВА Валерією Бандурко було надано відповідні доручення головам громад.