17 вересня - День рятівника.

Дата: 17.09.2022 12:30

Це професійне свято працівників цивільного захисту населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді/

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби громади та з нагоди Дня рятівника відзначив Почесними грамотами працівників 11 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Дякую вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки життя і здоров’я жителів нашої громади. Бажаю мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей!

Все буде Україна!

З повагою, секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій Мацюк.