День бібліотек

Дата: 29.09.2022 12:30

Шановні мешканці громади та гості нашого славного міста, якщо ви ще не знаєте де провести свій час з користю та в приємному спілкуванні, тоді вам мерщій до Публічної бібліотеки Корсунь-Шевченківської міської ради, тут на вас чекають цікаві акції, майстер-класи, огляди літератури, екскурсії бібліотекою та містом та багато іншого.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який ми відзначаємо 30 вересня, бібліотека підготувала багато цікавого. Однією з наших цікавинок є виставка книг з сюрпризом. Не знаєте що прочитати, не втрачайте час на пошуки, просто оберіть номерок і візьміть книгу з полиці під цим номером, ми запевняємо, що книга буде обов'язково цікавою і ви захочете читати знову, а ще у книзі на вас чекає невеличкий сюрприз.

Чекаємо на вас! З нами цікаво та корисно!