День бібліотек

Дата: 30.09.2022 14:20

Наші бібліотечні акції набирають обертів. Сьогодні працівники Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради провели чергову акцію "Читайте разом з нами!", присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.

В ході акції бібліотекарі спілкувалися з перехожими, серед яких були як і користувачі нашої бібліотеки так і ті хто не відвідує її, обговорювали питання типу чи потрібно читати, чи читають самі, які книги цікавлять, яке їхнє відношення до бібліотеки, чи потрібні бібліотеки. Приємно, що серед учасників акції, а це звичайні люди, які поспішали у своїх справах, - всі читаючі, як молодь, так і люди старшого покоління, і кожен з впевненістю відповідав, що бібліотеки потрібні і читати потрібно обов'язково! На згадку учасники за бажанням могли зробити креативне фото у рамці "Читати - модно! Книги - це круто! Я люблю бібліотеку. Я люблю книгу". Кожен учасник отримав інформаційний буклет "Публічна бібліотека місце традицій, простір інновацій".

Цінуємо кожного користувача нашої бібліотеки! Чекаємо на нових! До зустрічі у бібліотеці!