Пошук

1 жовтня Всесвітній День музики.

Дата: 01.10.2022 18:06
Кількість переглядів: 113

ДОРОГІ КОЛЕГИ!!! Щиро вітаю з Днем МУЗИКИ!!! ?

Нехай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї на многії літа, завжди палає вогонь творчості, а натхнення і професійні задуми знаходять відгуки в душах і серцях вдячних глядачів.

Щиро зичу здійснення всіх мрій та підкорення нових творчих вершин,реалізації креативних проєктів задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу!!!Української Перемоги та мирного неба!!!

У Міжнародний день музики вітаю усіх, хто створює музику і дарує її людям, а також усіх численних шанувальників музичного мистецтва. Нехай музика завжди допомагає вам думати про прекрасне, любити, цінувати та насолоджуватися життям!

МУЗИКА ДАРУЄ НАСОЛОДУ, ЛІКУЄ ДУШІ та ОБ'ЄДНУЄ СВІТ!!!

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом найкращих почуттів та емоцій. Музика може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати — вона може все. Саме у музиці людина знаходить натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення.

Міжнародний день музики — це професійне свято для всіх, чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами, хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор, сольфеджіо, попурі та реперкусса. Свято відзначають також поціновувачі музики, а також усі, хто просто не уявляє ні дня свого життя без музики.

З повагою,

директор МБК  Світлана БОЙКО

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора