Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти.

Дата: 02.10.2022 17:28

Від себе особисто та всієї нашої Корсунь-Шевченківської громади щиро вітаю вас з днем вашого професійного свята.

Цей день вже давно став знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

З нагоди свята Подяки від Народного депутата України Андрій Стріхарський було вручено працівникам освіти:

Шершнєвій Ользі Олексіївні, вчителю математики Корсунь-Шевченківського ліцею Корсунь-Шевченківської міської ради.

Савченко Лідії Петрівні, вчителю української мови та літератури Корсунь-Шевченіквської гімназії Корсунь-Шевченківської міської ради.

Фурсі Тетяні Петрівні, директору центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради.

Кравченко Віталіні Анатоліївні, культорганізатору центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради.

Іваненку Анатолію Андрійовичу, вчителю історії та правознавства Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Корсунь-Шевченківської міської ради,який зараз несе службу в ЗСУ.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм у педагогічній діяльності, впровадження новітніх технологій в освітній процес Почесною грамотою міської ради були нагороджені освітяни:

Судаченко Ніна Анатоліївна, вихователь-методист дошкільного закладу освіти «Сонечко» Корсунь-Шевченківської міської ради

Бодня Світлана Миколаївна, директор дошкільного закладу освіти «Світлячок» Корсунь-Шевченківської міської ради

Оборін Дмитро Юрійович, керівник туристично-краєзнавчого гуртка Центру дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради

Довгопола Інна Петрівна, вчитель початкових класів Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Корсунь-Шевченківської міської ради

Стрілець Тамара Іванівна, вчитель біології та хімії Гарбузинської гімназії з початковою школою та дошкільним підрозділом Корсунь-Шевченківської міської ради

Федосій Людмила Василівна, вчитель української мови та літератури Корсунь-Шевченківської гімназії № 5 з початковою школою Корсунь-Шевченківської міської ради;

Черняк Ольга Михайлівна, викладач хореографії Корсунь-Шевченківської школи мистецтв.

Також рішенням міської ради про присудження у 2022 році премії імені Олександра Антоновича Захаренка за вагомі досягнення у праці та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти ЛАУРЕТАМИ визнано:

Колісниченка Володимира Миколайовича, вчителя математики Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

Кивенка Анатолія Сергійвича, тренера-викладача з легкої атлетики Корсунь-Шевченківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи;

Лисенко Жанну Сергіївну, керівника зразкового танцювального колективу «Фієста» центру дитячої та молодіжної творчості;

Павленко Тетяну Степанівну, вчительку англійської мови Корсунь-Шевченківської гімназії;

Макаревич Галину Юріївну, вчительку географії Корсунь-Шевченківської гімназії № 5 з початковою школою Корсунь-Шевченківської міської ради.

Шановна наша освітянська родина, нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям.

Вам, дорогі наші освітяни та ветерани педагогічної праці, бажаю відчуття повноти та неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Дякую вам за непосильну працю на користь наших дітей, задля майбутнього України!Миру всім і кожному українцю!Дякую ЗСУ за можливість вітати освітян під жовто-блакитним стягом!

Слава Україні!

З повагою,