Пошук

Історія України: що почитати про козаків?

Дата: 13.10.2022 18:35
Кількість переглядів: 187

«Козацькому роду нема переводу»- це прислів‘я знає кожен з нас, а сучасні реалії засвідчують, що всі ми - нащадки відважних і волелюбних козаків. Саме козацькі традиції остаточно сформували український етнос, заклавши у нього зерна свободи, демократії та самозахисту. Наш край в усі часи був надто привабливим для численних ворогів. Таким він лишається навіть у 21 столітті.

Поглибити свої знання козацького періоду історії України кожен охочий зможе, відвідавши Публічну бібліотеку Корсунь-Шевченківської міської ради. З нагоди Дня Українського козацтва масових заходів не анонсуємо в зв‘язку з загрозою повторних ракетних атак, але готові запропонувати відвідувачам цікаві книги про козацтво.

Серед них «Козацька Україна. Боротьба за державу(16-17ст.)» - книга присвячена історіі становлення українського козацтва від часу його виникнення, зокрема запеклій боротьбі за рідну землю та православну віру. Особлива увага - яскравим постатям Війська Запорозького,їхній державній і політичній діяльності. Описані такі події як морські походи козаків, протидія ворогам,таємні угоди та перемир‘я; показана доля дружин воїнів, особливості дипломатичної дружби, складні політичні комбінації гетьманів і багато іншого.

Видання отримане завдяки Українському інституту книги та стане у нагоді усім, хто цікавиться історією. Пориньте з нашими книгами в манливий і загадковий світ козацтва!

#букля_рекомендує

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора