Сьогодні відбулося засідання бюджетної комісії Корсунь-Шевченківської міської ради

Дата: 24.10.2022 17:36

В ході підготовки до чергової сесії міської ради в.о. міського голови Віталій Мацюк взяв участь у засіданні постійної комісії Корсунь- Шевченківської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів.

На чолі із головою комісії,Людмилою Семененко члени комісії розглянули ряд важливих питань, зокрема:

-присудження щорічної премії імені Олександра Антоновича Захаренка;

-поточні дрібні ремонти вулиць громади;

-внесення змін до Програм підтримки КНП «Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» на 2022 р.;

-надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади;

-внесення змін до бюджету Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади на 2022 рік та ін.

Питання, що розглянуті на комісії, винесені на чергове засідання сесії Корсунь-Шевченківської міської ради.