Пошук

Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 28.10.2022 10:27
Кількість переглядів: 124

Фото без опису

Звіт про проєкти, що були проголосовані та подані на підпис Президенту України минулого пленарного тижня.
Більш детально про деякі з них.
1. Проєкт Постанови Верховної Ради України «Про Заяву Верховної Ради України про визнання Чеченської Республіки Ічкерія тимчасово окупованою російською федерацією і засудження вчинення геноциду чеченського народу». Метою проголосованої постанови є привернення уваги міжнародного співтовариства до системної політики пригноблення малих народів кремлівським режимом.
2. Поданий Президентом України проєкт Закону України «Про приєднання України до Конвенції про екстрадицію» Це дозволить Україні стати Державою – учасницею Конвенції про екстрадицію, створить правові підстави для співробітництва з компетентними органами Держав-учасниць щодо видачі з метою притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку осіб, які, намагаючись ухилитися від відповідальності.
3. Важливі зміни були внесені проєктом, що передбачає створення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії» у складі спеціального фонду Державного бюджету України з метою ліквідації наслідків, спричинених повномасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, та визначення джерел фінансового забезпечення такого фонду. За рахунок коштів такого фонду планується здійснити будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) громадських будівель (з врахуванням вимог безпеки щодо захисних споруд цивільного захисту), захисних споруд цивільного захисту; реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів критичної інфраструктури, пов’язаних з наданням послуг водопостачання, водовідведення, теплопостачання; реконструкцію, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації; розроблення проектної (проектно-кошторисної) документації для об’єктів, які були зруйновані внаслідок збройної агресії Російської Федерації; закупівлю шкільних автобусів, спеціального транспорту для закладів охорони здоров’я та комунальних підприємств з благоустрою територій. За даними військових адміністрацій негайного відновлення потребують пошкоджені об’єкти: житлово-комунального господарства – 1463 од.; освіти – 829 од.; медицини – 301 од.; житла – 38386 од. Зазначені дані постійно оновлюються і їх кількість збільшується кожного дня. З метою усунення гуманітарних криз, повернення людей в Україну та на місця постійного проживання (неокуповані території) і забезпечення їх базовими умовами 2 життєдіяльності необхідно провести поточний та капітальний ремонт на об’єктах, де це можливо.
Працюємо далі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора