6 листопада – День працівника соціальної сфери України!

Дата: 06.11.2022 11:04

Щорічно у першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті і покликом душі та кожного дня зустрічається з новими викликами у цей непростий час, коли ще більше людей потребують підтримки та допомоги.

За багаторічну та сумлінну працю, активну участь у вирішенні проблем соціальної підтримки малозахищених верств населення та з нагоди свята відзначили Почесними грамотами працівників соціальної галузі громади.

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Не маємо сумніву, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади, особливо у складний воєнний час.

Щира подяка вам за вашу сумлінну працю! Миру, міцного здоров’я, добробуту вам та вашим сім’ям, а нашій країні Перемоги!

З повагою, в.о. міського голови Віталій Мацюк, депутатський корпус та виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради.