Пошук

Вітає народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 06.11.2022 08:17
Кількість переглядів: 127

Фото без опису

Сьогодні — День робітників соціальної сфери України!

Соціальний працівник – це посередник між суспільством та особистістю. Соціальний працівник – це безперервна самовдосконалення, це висока відповідальність перед суспільством за долю людей, які довірили свої проблеми та потребують допомоги.

Соціальна робота як професія має ще одну ключову особливість: вона включає в себе елементи різних професій. Фахівець в цій сфері може працювати соціальним інспектором, психологом, працівником соціального центру, соціологом, фахівцем служби зайнятості і т.д. Ви не повірите, але соціальний працівник – це «універсальний боєць».

Кожен із соціальних працівників, віддає часточку своєї душі іншим людям, працює на благо нашого народу та робить безцінний внесок у розвиток нашої держави.

Низький уклін вам за вашу складну та благородну працю!

Бажаю, щоб кожен день на роботі приносив щиру людську подяку та радість. Бажаю завжди триматись впевнено та бадьоро, у будь-якій справі досягати бажаних результатів та успіху, а з кожною людиною знаходити спільну мову. Хай робочі будні будуть легкими, а вихідні — яскравими. Безмежної любові близьких та щирої поваги оточуючих. Радості, здоров’я та задоволення від кожного МИРНОГО дня!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора