Робочий візит Олександра Шамрая, заступника голови ЧОВА

Дата: 09.11.2022 17:47

8 листопада 2022 року в межах інформаційної кампанії "Тиждень якості освіти": Освіта зараз — від безпеки до якості, нашу громаду з робочим візитом відвідав Олександр Шамрай, заступник голови Черкаської обласної військової адміністрації.

В ході робочої поїздки проведено нараду та обговорено ряд важливих питань з керівниками освіти, культури та служби дітей громади. Після наради разом з очільником громади Віталієм Мацюком , зустрілися з керівниками освітніх закладів. Головні питання — освітній процес в умовах воєнного стану, хід опалювального сезону, забезпеченість освітніх закладів альтернативним джерелами живлення. Також, під час візиту Олександр Шамрай ознайомився із умовами проживання та перебування в громаді внутрішньо переміщених осіб.