Робоча зустріч

Дата: 15.11.2022 14:36

14.11.2022 року проведено робочу зустріч між начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, фахівцями Відділення соціальної роботи КЗ ЦНСП Корсунь-Шевченківської міської ради та старшим інспектором СЮП ЧРУП3 Головного управління Національної поліції в Черкаській області капітаном поліції Богданом Миколайовичем ПОПОВИЧЕМ щодо ефективності співпраці між їхніми структурами у сфері соціального захисту дітей.

Кожною структурою проводяться відповідні заходи з сім'ями, в яких проживають діти, що потрапили в складні життєві обставини. З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності щомісячно проводяться спільні рейди на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади.

В ході проведення зустрічі обговорили усі важливі аспекти у роботі та підвели підсумки зустрічі.