Договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами

Дата: 17.11.2022 11:07

Відповідно до ч.2 ст. 35-1 Закону України ''Про відходи'' власники або наймачі,користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами.

Згідно з ч.1 ст.25 Закону України ''Про житлово-комунальні послуги'', споживачі зобов'язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з КП ''ВЖ РЕУ'', яке за результатами конкурсу, згідно з рішенням виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради №184 від 15.06.2021 року визначене виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Корсунь-Шевченківської міської ради.

Тобто, укласти договір про поводження з побутовими відходами з КП ''ВЖ РЕУ'' це ОБОВ'ЯЗОК споживача, а не його право.

Тим у кого відсутній договір нагадуємо: заключити його можна в абонентському відділі КП ''ВЖ РЕУ'' по вул. Героїв Майдану, 9 (бувше приміщення адміністрації) 1й поверх (вхід з вулиці).

Телефон для довідок: 068 831 44 39, 2-59-11

Договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами