20 листопада - День працівників сільського господарства України

Дата: 20.11.2022 08:50

Шановні трудівники сільськогосподарської галузі Корсунь-Шевченківської громади!

Прийміть доземний уклін за вашу героїчну працю цього надскладного року!

Попри всі виклики військового стану в країні, ви зуміли виростити і зібрати такий дорогоцінний для нашої країни і всього суспільства врожай. Сільське господарство — це основа основ людського існування. Людство без сільського господарства прожити не може, і з усвідомленням цього в нашій державі так високо цінується праця трудівників сільськогосподарської галузі. Нині ж, у час надлюдських випробувань, ви своєю кропіткою щоденною працею так само, як і весь український народ, наближаєте таку бажану Перемогу над ворогом.

Тож дозвольте подякувати вам за вашу відданість українській землі і побажати високих врожаїв, сприятливої погоди, благодатного грунту та гідного прибутку. Від душі зичимо миру, благополуччя, достатку, тепла і затишку в кожній родині, багатих врожаїв на хлібній і життєвій нивах!

Слава Україні!

З повагою,

в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій Мацюк, депутатський корпус та виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради.