Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2022 16:39
Кількість переглядів: 21

ВІТАЄМО З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ! Цій даті присвячено загальноміський дистанційний конкурс – фестиваль патріотичної пісні «Славою овіяна земля». Це свято засноване з метою належного вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору. Більшість із них сьогодні боронить Україну від російської агресії.

Оргкомітет представляє ПРОТОКОЛ за підсумками роботи членів журі конкурсу патріотичної пісні «Славою овіяна земля».

ПЕРЕМОЖЦЯМИ у кожній віковій категорії кожної номінації оголошуються :

Вікова категорія: до 12 років

Солісти

1 місце - Омелянчук Поліна, Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради

2 місце - Ткаченко Яна, Корсунь-Шевченківська гімназія №2 з початковими классами, керівник Панасюк Ірина Вікторівна

3 місце - Труханова Ліза, Мистецька школа ім. К. Г. Стеценка

Вікова категорія: до 12 років

Ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети, ВІА)

1 місце - дует братів Назаренків, Гарбузинська гімназія

Вікова категорія: до 12 років

Ансамблі від 5 осіб і більше

1 місце - асамбль «Капітошки» зразкового колективу «Школа вокального мистецтва», ЦДМТ Корсунь – Шевченківської міської ради, керівник Тетяна Стахурська

Вікова категорія: змішана

1 місце - Ансамбль «Оріяна», Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради, керівник Тамара Вінглевська

2 місце - Каріна Дробот та Іван Луценко, Будинок культури Корсунь – Шевченківської міської ради

3 місце - зразкова студія української пісні "Барви Корсуня", кер. В. Гринюк, ЦДМТ Корсунь-Шевченківської міської ради

3 місце – зведений ансамбль вихованців зразкової студії української пісні «Барви Корсуня» та зразкової вокальної студії «Оріяна», Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради

Вікова категорія: від 13 до 18 років

Солісти

1 місце - Передерій Світлана, Будинок культури с. Виграїв Корсунь-Шевченківської міської ради, директор Сутика Оксана, художній керівник Столовий Валентин

2 місце - Костенко Вікторія, Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради

3 місце - Отземок Ілона, зразкова студія української пісні "Барви Корсуня ", керівник Гринюк Валентина Олександрівна

3 місце - Тернова Ольга, Зразкова студія української пісні "Барви Корсуня " ЦДМТ Корсунь-Шевченківської міської ради, керівник Гринюк Валентина Олександрівна

Вікова категорія: від 13 до 18 років

Ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети, ВІА)

1 місце - Дует у складі Аліни Софієнко та Яни Карлаш, Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради

Вікова категорія: від 13 до 18 років

Ансамблі від 5 осіб і більше

1 місце - Вокальний ансамбль "Гармонія", КНЗФПО "Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради", керівник Тарасенко Євгеній Анатолійович

Вікова категорія: від 19 років і старше

Солісти

1 місце - Анастасія Лисенко, м. Корсунь-Шевченківський

2 місце - Гринюк Валентина Олександрівна, ЦДМТ Корсунь-Шевченківської міської ради

Вікова категорія: від 19 років і старше

Ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети, ВІА)

1 місце - Дует «Сестри», Центр дитячої та молодіжної творчості Корсунь-Шевченківської міської ради

2 місце - Гурт «WitchCats», м. Корсунь-Шевченківський

3 місце – Дует Людмила Костенко та Юлія Шевченко, Будинок культури с. Сотники Корсунь-Шевченківський міської ради, художній керівник Анатолій Ніколенко

3 місце - Вокальне тріо "Калинонька", Будинок культури с. Сотники Корсунь-Шевченківський міської ради, художній керівник Анатолій Ніколенко

Вікова категорія: від 19 років і старше

Ансамблі від 5 осіб і більше

1 місце – народний аматорський хор ветеранів праці , керівник – засл. працівник культури України Неля Квятківська, Будинок культури Корсунь – Шевченківської міської ради

1 місце - народний аматорський фольклорний колектив «Голубка», керівник Галина Вірченко, Будинок культури Корсунь – Шевченківської міської ради

2 місце - вокальний ансамбль «Стежина», керівник Олена Середа, Гарбузинський будинок культури

3 місце - вокальний ансамбль" Любисток", художній керівник Анатолій Ніколенко, Будинок культури с. Сотники Корсунь-Шевченківської міської ради.

Володарем ГРАН –ПРІ більшістю голосів за результатами голосування журі стає КУЦАН ОЛЕКСАНДР, Мистецька школа ім. К. Г. Стеценка Корсунь – Шевченківської міської ради

За умовами Положення конкурсу 21 листопада 2022 року на 12.00 годину визначено переможця номінації «ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ», ним стає гурт «WitchCats», м. Корсунь-Шевченківський, з піснею «Сотник», (слова Полтавець Ярослав, музика Полтавець Тарас, Січкар Андрій, Антонюк Назар).

Всі лауреати конкурсу патріотичної пісні «Славою овіяна земля» отримають дипломи конкурсу в електронному вигляді.

З вірою в силу Українського народу і Українську Перемогу дякуємо усім учасникам конкурсу! Щиро вітаємо усіх переможців!

Вистояли на Майдані – переможемо у війні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора