«Стан води у громадах: результати моніторингу та як вирішувати виклики на місцевому рівні»

Дата: 30.11.2022 13:52

За ініціативи Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформи “Безпека:Екологія», Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, Центр екологічних ініціатив «Екодія». Партнер: Програма USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

Захід відбувся 29 листопада 2022 року, на якому обговорено такі питання:

• Громадський моніторинг вод - що це й навіщо?

• Результати аналізу джерел питної води у 6 ОТГ: що отримали і що можна із цим робити, щоб покращити якість води?

• Водне управління та зелене відновлення в громадах України - які пріоритетні дії для місцевого та національного рівнів?

Екодія разом з експертами дослідила воду у 6 малих ОТГ. На вебінарі обговорено результати дослідження та те, як можна покращити стан вод на місцевому рівні на прикладі цих громад.