Пошук

Продовжуємо заходи в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Дата: 05.12.2022 15:26
Кількість переглядів: 101

Булінг – поширена проблема в сучасному українському суспільстві, і найгостріше - вона постає в освітньому середовищі, де діти проводять більшу частку свого повсякденного життя.

З метою запобігання булінгу (цькування) службою у справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, спільно з Черкаським районний сектор №1 та №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Черкаській області проведено для учнів 9 класу Корсунь-Шевченківської гімназії виховну годину на тему «Стоп Булінг».

Під час уроку учні: ознайомилися з поняттям «булінг» та його видами, відповідальність за його вчинення та вік, з якого вона може наставати; обговорили причини виникнення булінгу та його наслідки; навчилися розрізняти конфліктні ситуації та ситуації булінгу.

Додатково школярам розповіли про поняття та види насильства, наголошено, що за жодних умов не треба замовчувати факти жорстокого поводження з людиною, адже нехтування проблемою тільки ускладнить ситуацію та може призвести до непоправнних наслідків. Надано практичні поради та рекомендації, як протидіяти проявам насильства та куди звертатися за допомогою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора