5 грудня — Міжнародний день волонтера.

Дата: 05.12.2022 15:55

Волонтери — герої нашого тилу, які щодня доводять, що для них не існує нічого неможливого.

Сьогодні очільник громади Віталій МАЦЮК разом із заступницею міського голови Людмилою СІМШАГ відзначили Подяками Корсунь- Шевченківської міської ради за активну громадянську позицію, жертовність, сприяння захисту територіальної цілісності і недоторканності нашої держави, безкорисливу та відповідальну волонтерську діяльність на користь Збройних Сил України заради Перемоги та з нагоди Міжнародного дня волонтера:

🔹Степаненко Оксану Олександрівну;

🔸Пшеничного Валерія Миколайовича, ветерана АТО та волонтера "Волонтерської групи Корсунщини";

🔹організаторів та учасників ГО "Мережимо Перемогу";

🔸Мудрика Богдана Петровича;

🔹Мудрика Романа Володимировича;

🔸Мудрика Володимира Івановича;

🔹Отземко Аліну Сергіївну, голову ГО "Широкий Світ";

🔸громаду Спасо-Преображенського храму Православної Церкви України;

🔹організаторів та учасників волонтерського об'єднання "Разом до Перемоги".

У Міжнародний день волонтера за підтримку, за людяність, за безкорисливу працю та допомогу армії, переселенцям, пораненим, хворим, тим хто цього потребує отримали Подяки від народного депутата України Андрія Стріхарського, які вручила його помічник Ірина Пушенко:

🔸Колісник Тетяна Олександрівна;

🔹Лисенко Олена Анатоліївна;

🔸Касяненко Олег Анатолійович;

🔹Било Руслан Іванович;

🔸Веретільник Віталій Васильович.

Щиро вітаємо усіх хто присвятив себе цій благородній місії — волонтерській роботі. Дякуємо за ваші добрі та чуйні серця, незрівнянну силу духу та міць! Здоров’я вам і довголіття, сімейної злагоди і благополуччя, дорогі наші волонтери! В єднанні – наша сила, в оптимізмі – наша міць. В любові до України – наша впевненість у Перемозі.

Слава Україні! 🇺🇦Слава Героям!🇺🇦