Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради

Дата: 08.12.2022 09:10

6 грудня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, під керівництвом в.о. міського голови Корсунь-Шевченківського міської ради Віталія Мацюка.

У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей Оксана БУРКОВСЬКА, представники відділів виконавчого комітету та структурних підрозділів Корсунь-Шевченківської міської ради, ст. інспектор СЮП ЧРУП ГУ НП у Черкаській області Богдан ПОПОВИЧ, директор Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Валентина ГЕРМАНОВА, завідувач відділення соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг Корсунь-Шевченківської міської ради» Леся ШЕВЧЕНКО.

На засіданні комісії розглянуто питання щодо встановлення способу участі матері у спілкуванні та побачені з малолітньою дитиною. Члени комісії брали активну участь в обговоренні питання, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції, з'ясовано факти і обставини по представленому питанню. За результатами розгляду комісією прийняла рішення, згідно вимог чинного законодавства України.