«Аліса в країні див»

Дата: 29.12.2022 17:47

Нинішнє передноворіччя – не час для гучних гулянь, та поцупити у дітвори відчуття різдвяної казки вороги-злочинці не в змозі. Тож незадовго до Нового року і для малечі, і для дорослих у громаді провели чудові новорічно-різдвяні заходи. Благодійні концерти, ярмарки, вистави з любов’ю створювали талановиті творчі колективи міського будинку культури, мистецької школи, закладів освіти і дошкілля, соціальні служби та колектив Центру дитячої та молодіжної творчості.

Зокрема, в ЦДМТ дітей радують виставою  кожного дня. Відвідують її почергово школярі громади, дошкільнята, гуртківці. А сьогодні на спектакль прийшли дітки, які разом зі своїми сім’ями вимушено покинули рідні домівки та знайшли прихисток у нашій громаді.

Їхній радості не було меж! Вони зарядились позитивними емоціями, потанцювали разом із акторами, сфотографувалися на пам'ять з улюбленими героями, а ще отримали смачні гостинці, підготовлені для них нашою гостинною громадою. Вручав подарунки малечі Святий Миколай Чудотворець✨

Із відчуттям тепла, піднесеним настроєм, неймовірними емоціями всі дякували за те, що хоч на якийсь час повернулися у щасливе довоєнне життя. Хай ці емоції додають діткам наснаги та віри в те, що Різдвяна зірочка принесе такий омріяний мир і Перемогу на нашу рідну землю!🇺🇦