Вітає народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 31.12.2022 13:03

Наближається Новий рік та Різдво Христове – найулюбленіші та найочікуваніші свята в кожному році для дітей та дорослих.Так цей, новий 2023 рік українці зустрінуть у воєнних умовах і відзначатимуть його по-іншому, на відміну від попередніх: без святкових салютів та гучного святкування, які в теперішній час будуть недоречні. Головні ялинки у містах нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими, тому сумувати і відмовлятися від свята зовсім не варто, адже ПЕРЕМОГА буде за нами!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай Новий 2023 рік буде переможним у всіх сенсах: для України – над ворогом, для українців – над стражданнями, які завдали окупанти. Бажаю, щоб у вашому домі був затишок та благополуччя, любов і щастя, щоб Новий рік приніс багато радісних, щасливих та казкових днів! Хай Новий рік подарує чудеса і натхнення, миру, гармонії, краси і достатку, а різдвяні вогні запалять в кожному серці любов. Бажаю виправдання всіх надій, виконання всіх мрій і досягнення всіх цілей. Усі негаразди, тяготи та страждання хай відійдуть у минуле, поступаючись місцем всьому доброму, красивому і світлому по осяйній дорозі до щасливого та мирного майбутнього. Перемоги та миру Україні у 2023 році і на всі віки!
Все буде Україна!