Шановні жителі Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 15.01.2023 15:31

Сумна звістка надійшла до нашої громади!

6 грудня 2022 року, під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув Перенесеник Максим Володимирович, військовослужбовець ЗСУ.

Тривалий час Максим проживав у нашому місті, а останні роки – у Києві.

Максим Перенесеник народився 14 березня 1985 року в селі Голяки Черкаського району Черкаської області. З 1991 по 2002 рік він навчався в Мельниківській загальноосвітній школі, а згодом здобув спеціальність агронома в Маслівському сільськогосподарському технікумі.

25 лютого 2022 року Максим пішов боронити Україну від російської навали. Був на посаді зенітника артилерійського відділення окремого батальйону бригади територіальної оборони Луганщини.

Максим був надзвичайно доброю, товариською, світлою людиною, дуже любив і піклувався про своїх рідних. В наших серцях він залишиться назавжди…

У цей гіркий час глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

15 січня 2023 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби. Поховали Героя у селі Мельники, що на Канівщині,

Вічна слава і світла пам'ять Герою!