Дорогі користувачі Публічної бібліотеки Корсунь-Шевченківської міської ради та жителі нашого міста!

Дата: 01.02.2023 14:59

Розпочинаємо новий рік з добрих справ і запрошуємо Вас долучитися до благодійної акції "Подаруй бібліотеці українську книгу" та допомогти у зборі україномовних книг для бібліотек нашої громади!

Списавши літературу на мові країни-агресора, бібліотеки залишились з дуже малим фондом, більшість книг з яких старі.

❗️Кожен з Вас може зробити добру справу і задонатити книги українською мовою в хорошому стані, які помандрують до наших читачів.

❗️Не вистачає літератури українською мовою, яка найбільше користується попитом у читачів: пригодницької, історичної, бестселерів, жіночих романів, сучасних українських та зарубіжних авторів, українських та зарубіжних класиків , книг за шкільною програмою.

📚Мета благодійної акції - прищепити українцям любов до рідної землі через рідне слово й рідну мову.

❗️Всі подаровані книги гарантовано потраплять до фондів бібліотек громади та до наших користувачів, які гостро потребують українського слова.

Ми впевнені, що справжнє гуртування громади починається з книги, знань, освіти й культури. Бібліотека є центром культури, де має гуртуватись громада!

Тримаємо культурний фронт!💪🏻💙💛🇺🇦