Пошук

Робоча поїздка на Корсунщину начальника Черкаської РВА.

Дата: 10.02.2023 15:26
Кількість переглядів: 205

Фото без опису

Нашу громаду з робочим візитом відвідала голова Черкаської РВА Валерія Бандурко. Укріплюємо свої позиції на випадок відсутності електропостачання, - зазаначила Валерія Бандурко.

Оглянула як забезпечується безперебійна робота об‘єктів критичної інфраструктури, використовуючи резервні джерела живлення. Медичні, освітні та інші заклади, комунальні підприємства в громаді оснащено незалежними джерелами енергопостачання.

Заздалегідь подбали й про опаленння об‘єктів критичної інфраструктури, підсиливши котлами на альтернативних видах палива.

Фото без опису

Валерія Бандурко висловлює вдячність за підтримку та сприяння у вирішенні важливих питань депутатам ВРУ та начальнику Черкаської ОВА.

Підсилити житлово-комунальну галузь вдалося завдяки співпраці влади з закордонними партнерами та вітчизняними благодійниками.

Фото без описуФото без описуУ ході робочої поїздки на Корсунщину начальник Черкаської РВА оглянула нову пожежно-рятувальну техніку місцевого підрозділу ДСНС та оновлене, відремонтоване силами громади, приміщення. 

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора