Пошук

Гуманітарний хаб у Городищі продовжує надавати допомогу та опікуватись соціальними програмами.

Дата: 16.02.2023 16:55
Кількість переглядів: 138

Фото без опису

Цього разу партію медикаментів від волонтерів отримала Звенигородська лікарня, яка з початку війни приймає не тільки мешканців району, але й велику кількість українців, які були змушені переїхати у Черкаську область.

💬 «На сьогодні наша лікарня заповнена на 110%. Ми відправляємо на Черкаси лише тих пацієнтів, яким не можемо надати меддопомогу у повному обсязі, тому що нам бракує, наприклад, якогось обладнання», - каже директор Звенигородської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Вардан Айрапетян.

💬 Коли я приїхав до медзакладу, щоб ознайомитися із його потребами, то попросив Вардана Айрапетяна підготувати необхідні запити та їх обґрунтування. На початку 2022-го року тут очікували від держави на дороговартісний ангіограф, який дозволяє кардіологам обстежувати та лікувати патології судин. Але повномасштабна війна внесла свої корективи. Тож я пообіцяв посприяти вирішенню цього питання, адже запит на обладнання залишається актуальним.

📦 Дякуючи Гуманітарному хабу, лікарня отримала антибіотики широкого спектру дії, кровоспинне, жарознижувальне, перев’язувальний матеріал. Маю надію, що цей внесок допоможе лікарям та їх пацієнтам!

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора