День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 17:26

Сьогодні працівники Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради для учнів 3-го класу Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської міської ради провели патріотичний захід "Ангели Майдану" на честь вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні. Згадали трагічні події тих років, переглянули презентацію "День Небесної Сотні", ознайомилися з книгами з фонду бібліотеки, які розкривають події Революції Гідності. Згадали наших земляків, які були учасниками Майдану та віддали життя, боронячи нашу країну, її незалежність та суверенітет. Разом з дітьми долучилися до тихої акції "Ангели пам'яті" і виготовили паперових білих ангелів, як символ пам'яті про загиблих Майдану і тих, хто віддав своє життя за Україну.