Ігор Табурець про ситуацію на Черкащині

Дата: 06.03.2023 12:06

Попри часті тривоги, ситуація на Черкащині стабільна та контрольована в усіх сферах. Про стан справ в області інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

Нагадаємо, в ніч на понеділок російські окупанти знову атакували Україну дронами з північного напрямку. Із 15 запущених “шахедів” силами ППО знищено 13.

– Минула доба була напруженою і для черкаських рятувальників: вони ліквідували п’ять пожеж на відкритих територіях Черкаського та Золотоніського районів, – відзначив очільник області. – Загалом вигоріло близько 5 гектарів через необережне поводження з вогнем. Не будьте самі собі ворогами, небезпек і так не бракує! Про паліїв прошу негайно повідомляти правоохоронцям.

Між тим, додав Ігор Табурець, маємо добрі новини від енергетиків: найближчим часом відключень світла по області не планують.

– Від вас традиційно просимо виваженого використання електроенергії, – наголосив він.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: