У Каневі вшанували пам’ять Кобзаря

Дата: 10.03.2023 16:05

Сьогодні минає 162-га річниця з того дня, як покинув цей світ, український поет, письменник, художник, філософ Тарас Шевченко. На Черкащині вшанували пам'ять Великого Кобзаря.

Величний геній нації об'єднує всю Україну у боротьбі з ворогом. Його слова є пророцтвом для усіх нас. "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. І голос твій нам душу окриля..." - Василь Симоненко.

У Канівському національному заповіднику на Чернечій горі віддали шану видатному земляку. Обласне керівництво, заступник голови Черкаської райдержадміністрації Богдан Солошенко, керівництво Канівської громади, духовенство, громадськість поклали квіти до могили Шевченка та до пам’ятного знаку Олексі Гірнику.

"Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, Слава України!"- Т.Шевченко.

Хай живе Україна!🇺🇦

Смерть ворогам!