В області тривають Шевченківські дні. Сьогодні пам’ять Кобзаря вшанували на Канівщині.

Дата: 10.03.2023 16:09

Участь в заході взяли представники обласної та місцевої влади, військові, духовенство та громадськість.

– Пророчі слова Тараса Шевченка говорять до нас крізь роки, – зазначив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Вони мотивують, додають сили і віри. І ми точно поборемо зло. Бо Україна – вільна країна незламних людей.

Довідково:

Тарас Шевченко народився 9 березня 1814 року в селі Моринці Звенигородського повіту Київської губернії, нині – Черкаська область.

Кобзар пішов із життя 10 березня 1861 року. Його тіло було поховане на Смоленському кладовищі в Петербурзі, але потім згідно із «Заповітом», його прах було перевезено до України.  Поховано Тараса Шевченка у  Каневі на Чернечій горі.

За інформацією Черкаської ОВА