Розпочинаємо тиждень з апаратної наради.

Дата: 13.03.2023 15:15

Фото без описуСьогодні відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради під головуванням в.о. міського голови Віталія Мацюка.

Керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради надали оперативну інформацію про поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень. Продовжуємо усі необхідні роботи в частині облаштування укриттів у закладах освіти громади. За результатами наради керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради були дані відповідні доручення.

Наразі необхідності в обмеженні споживання електроенергії немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі можливе застосування відключень. Тож не забуваємо про енергоощадливість.

На Черкащині, як і по всій країні, триває набір добровольців до восьми штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби.

Подати заявку до «Гвардії наступу» можна через сайт https://storm.mvs.gov.ua

Продовжуємо працювати та підтримувати ЗСУ!