День працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення - професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня.

Дата: 17.03.2023 11:39

Фото без описуЦей день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу.

Глибоко шаную працю кожного, хто своїми руками, вмінням і талантом забезпечує комфорт і затишок в оселях людей. У цей складний для нашої країни час випробувань ваша щоденна невтомна праця особливо важлива та необхідна, ви робите життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення.

Напередодні професійного свята в залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради привітали працівників відповідних комунальних підприємств та відділів громади. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Грамотами Корсунь-Шевченківської міської ради відзначили:

🔹️Січкар Галину Володимирівну, головного бухгалтера КП «ВЖ РЕУ»;

🔸️Гудзенка Олександра Васильовича, головного економіста КП «ВЖ РЕУ»;

🔹️Мурашко Надію Іванівну, начальника відділу благоустрою КП «ВЖ РЕУ»;

🔸️Катерушу Лесю Сергіївну, доловода КП «Тепломережа»;

🔹️Бунчикову Лесю Іванівну, головного економіста КП «Тепломережа»;

🔸️Огілько Валентину Володимирівну, провідного спеціаліста відділу містобудування, будівництва, ЖКГ, економічного розвитку та інвестицій Корсунь-Шевченківської міської ради;

🔹️Добровольського Петра Миколайовича, майстра відділу каналізаційно-насосної станції та ремонтно-експлуатаційних каналізаційних мереж КП «Водоканал»;

🔸️Курта Юрія Івановича, водія відділу автотранспорту КП «Водоканал»;

🔹️Поліщука Анатолія Юзефовича, водія відділу автотранспорту КП «Водоканал».

Щиро бажаю усім працівникам житлово-комунального господарства доброго здоров’я, гарного настрою, людської вдячності та достатку, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та якнайшвидшої перемоги нам усім!🇺🇦