Дата: 04.04.2023 12:12

4 квітня 2023 року дев'яті роковини по жахливій смерті учасника Революції Гідності, соціолога, журналіста, громадського діяча і поета, Героя України Василя Миколайовича Сергієнка🕯

Його найвищим поступом у життя стала любов до України, життєвим кредом була свобода волі. Він поклав життя, в боротьбі за краще майбутнє Батьківщини. За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, 21 листопада 2014 року Указом Президента України Сергієнку Василю Миколайовичу присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно). Сьогодні, у день пам'яті Василя Сергієнка, представники виконавчого комітету Корсунь- Шевченківської міської ради, працівники відділу культури та туризму, міського Будинку культури та Будинку культури села Виграїв вшанували пам'ять закатованого Героя та поклали квіти до пам'ятного хреста неподалік місця його трагічної загибелі та на його могилу.

Слава Герою, світла пам’ять. І нехай мученицька смерть Василя Сергієнка не залишиться невідомщеною. Царство Небесне і вічна пам'ять всім загиблим🙏 Доземний уклін і безмежна слава Героям!