Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!

Дата: 04.04.2023 12:20

Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади! 05 квітня 2023 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за нашим земляком, військовослужбовцем Збройних Сил України

🕯Закрепою Сергієм Петровичем, який помер 02 квітня 2023 року від вогнепального поранення при виконанні військових обов’язків.

До останнього подиху Сергій Петрович був вірній присязі і Батьківщині в боротьбі за волю і незалежність України.

У цей гіркий час глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі🙏

Прощання з Героєм відбудеться 05 квітня о 12:00 годині в Спасо- Преображенському храмі Православної церкви України (біля міського Будинку культури). Поховають Сергія на Алеї Героїв центрального кладовища.

Вічна пам'ять і слава Герою!🙏