Дорогі краяни!

Дата: 15.04.2023 16:51

У нинішній непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за рідну країну. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Для всіх вірян Воскресіння Христове є найбільшим свідченням перемоги життя над смертю, тріумфу світла над темрявою. І сьогодні всі жителі нашої громади — військовослужбовці, волонтери, медики, освітяни, підприємці, люди всіх без винятку професій, дорослі й діти — по-новому переживають боротьбу добра зі злом, стаючи свідками й активними учасниками цього непростого протистояння.

Тож від душі зичу вам, щоб Святий Великдень дарував надію, впевненість у завтрашньому дні та довгоочікувану радість перемоги. Хай нинішня весна зміцнює любов у серцях, додає натхнення допомагати нашим Захисникам – незламним Людям, завдяки яким ми маємо змогу сьогодні зібратися за родинним столом, бути на рідній землі та зустрічати Воскресіння Христове у своїх затишних домівках.

Бажаю усім сили духу, мудрості в прийнятті відповідальних рішень, непохитності віри! Христос Воскрес!

З повагою,

в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій МАЦЮК