Повідомляємо власників пасік, що не пройшли в 2023 році щорічне обстеження (ревізію) пасік.

Дата: 27.04.2023 11:10

За інформацією від Черкаської районної державної лікарні ветеринарної медицини (Корсунь-Шевченківський відділ організації протиепізоотичних заходів) Держпродспоживслужби України повідомляємо, що згідно графіків із 25.04.2023 по 15.05.2023 року 25.04.2023 року з 09:00 будуть проводитися планові протиепізоотичні заходи на пасіках що розташовані на території нашої громади.

Спеціалістами Корсунь-Шевченківського відділу організації протиепі-зоотичних заходів, буде проводитися клінічний огляд бджолосімей, що включає в себе візуальний огляд гнізд бджіл (в середині вулика), їх розплоду -2х -3х стільників (рамок), спостереження за поведінкою  бджіл з метою виключення або встановлення підозри на інфекційні та паразитарні хвороби. В рамках виконання Плану протиепізоотичних заходів буде проводитися відбір зразків для лабораторних досліджень на варроатоз, нозематоз, акарапідоз, американський та європейський гнильці.
Лабораторні дослідження в рамках виконання Плану протиепізоотичних заходів будуть проводитися безкоштовно, за рахунок коштів державного бюджету (Постанова КМУ України № 413 від 23.04.2008 року).
Графік проведення протиепізоотичних заходів додається.