Корсунь-Шевченківська міська територіальна громада розділяє біль і горе, які цього ранку принесла в українські міста цинічна росія.

Дата: 28.04.2023 15:23

Цього ранку росія здійснила черговий терористичний акт проти українців.

Крилаті ракети окупантів поцілили у житловий будинок та складські будівлі у місті Умань.

На даний момент відомо про 17 загиблих, серед них - 3 діток. Рятувальна операція триває.

Відсьогодні оголошуємо у нашій громаді триденну жалобу за невинними жертвами ворожих ракет. Звертаюся до всіх підприємців, організацій та установ впродовж 28 – 30 квітня, на знак скорботи за загиблими, приспустити державні прапори на будинках і спорудах підприємств, установ і організацій громади.

Світла пам’ять усім загиблим дорослим та діткам, чиї життя забрав російський терор!

Не пробачимо!