У Корсунь-Шевченківській міській територіальній громаді відбулася екологічна акція

Дата: 01.05.2023 15:22

За ініціативи в.о. міського голови Віталія МАЦЮКА, працівниками апарату, структурних підрозділів та комунальних підприємств Корсунь- Шевченківської міської ради та за активної участі старости Виграївського округу Олександра ШЕВЧЕНКА було посаджено гектар нового лісу. Під меч Колесова садили дуби та сосну звичайну. Загалом висаджено близько 4,5 тисячі сіянців сосни та 40 кг жолудів.

Дякуємо Корсунь- Шевченківському лісовому господарству за сприяння у попередній підготовці площі до висадки майбутнього лісу, надані знаряддя для садіння та безпосередньо сіянці сосни та жолуді.

Садимо дерева з вірою у щасливе майбутнє України! Зараз ми, як ніколи, об’єднані у своєму прагненні зробити усе для своєї країни, аби швидше настала наша Перемога🇺🇦

Ми віримо один в одного, підтримуємо один одного та дбаємо про майбутнє.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких акцій!🇺🇦