Позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

Дата: 11.05.2023 09:50

9 травня 2023 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради. Вів засідання в.о. міського голови Віталій Мацюк, участь в ньому взяли більшість членів виконкому від його затвердженого персонального складу.

Порядком денним було передбачено розгляд 22 питань, члени виконкому підтримали внесення до порядку денного 1 додаткового проєкту.

Присутніми членами виконавчого комітету були розглянуті питання різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема схвалено проект рішення «Про внесення змін до рішення Корсунь- Шевченківської міської ради від 19.12.2022 №39-45/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади на 2023 рік». Змінами до бюджету, крім іншого, передбачено кошти на:

✅️19 млн.грн. на нове будівництво захисних споруд цивільного захисту на території нашої громади (гімназія, територія між 1 та 4, 2 та 5 гімназії);

✅️10 млн.грн. на нове будівництво захисних споруд цивільного захисту на території закладів дошкільної освіти «Дружба» та «Зірочка»;

✅️49500 грн. на виконання програми «Регулювання чисельності безпритульних тварин в Корсунь- Шевченківській територіальній громаді, гуманними методами» на 2022-2024 роки;

Відповідно до рейтингових показників виконання місцевих бюджетів Черкаської області станом на 01.04.2023 року, підготованих фахівцями Департаменту фінансів Черкаської ОДА, надходження до бюджету окремих платежів на 1 жителя Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади складають:

✅️ПДФО (1 місце по області), всі платники – 9826грн./жителя при середньому по громадах 2549;

✅️Плати за землю – 167 грн./жителя при середньому по громадах 225(50 місце);

✅️Єдиного податку – 275 грн./жителя при середньому по громадах 320 (28 місце);

✅️Акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 54 грн./жителя при середньому по громадах 12 (9 місце);

✅️Податку на нерухоме майно – 41 грн./жителя при середньому по громадах 45 (24 місце).

🤝Дякую за злагоджену роботу. Продовжуємо працювати на благо громади й впевнено крокуємо до Перемоги!🇺🇦

👉Більше інформації- на сайті https://korsun-miskrada.gov.ua/