Пошук

НАВЧАННЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ В ОПІКУНИ, ПІКЛУВАЛЬНИКИ, ПРИЙОМНІ БАТЬКИ

Дата: 18.05.2023 14:22
Кількість переглядів: 412

Фото без опису

Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім’ю: усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї (ПС).

ПРИЙОМНА СІМ'Я - сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Період функціонування прийомної сім’ї зараховується до їх загального і безперервного трудового стажу.

ОПІКА та ПІКЛУВАННЯ над дітьми — влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів. Опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла чотирнадцятирічного віку, а піклування — над дитиною віком від 14 до 18 років.

Кожен, хто виявить бажання створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, взяти під опіку/піклування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування повинен буде пройти навчання в Черкаському обласному центрі соціальних служб та отримати рекомендації про включення до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Черкаським обласним центром соціальних служб у червні 2023 року заплановано навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки. Звертаємо увагу, що навчання проходитиме у три етапи:

І етап – 6 – 8 червня;

ІІ етап – 13 – 15 червня;

ІІІ етап – 20 – 22 червня.

Більш детальнішу інформацію щодо сімейних форм виховання можна отримати у службі у справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42, 1-й поверх, кабінет №18.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора