Усі дубки прижилися.

Дата: 02.06.2023 12:07

Всеукраїнська екологічна акція «Шевченко єднає Україну».

14 квітня учасники Всеукраїнського турніру з боксу для юнаків і дівчат, який проходить у м. Корсуні-Шевченківському, висадили на території парку Заповідника молоді саджанці дуба. Вони вирощені з жолудів, зібраних у с. Будищі Звенигородського району Черкаської області з тисячолітнього дуба, який є мовчазним свідком дитинства великого пророка України Тараса Шевченка. Захід відбувся в рамках програми Президента України «Зелена країна» і Всеукраїнської екологічної акції «Шевченко єднає Україну», за сприяння голови Черкаської обласної державної адміністрації Ігоря Табурця. Саджанці для м. Корсуня-Шевченківського передав перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу Сергій Поліщук.

У висаджуванні саджанців взяли участь в.о. міського голови м. Корсуня-Шевченківського Віталій Мацюк і директорка Заповідника Парасковія Степенькіна. Висадили дубки неподалік ботанічної пам’ятки «Каштан Шевченка». За народними переказами, цей каштан зростав у парку під час відвідин його Тарасом Григоровичем у 1859 році.

Усі дубки прижилися.

Хай пам'ять про Тараса Шевченка зберігається у віках.

За інформацією Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника