Пошук

Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 04.06.2023 20:13
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

Два напружені, але й надзвичайно продуктивні дні у Верховній Раді. Посилюємо з колегами економічну міць держави та підтримуємо наших воїнів.
Схвалено у першому читанні дуже важливий законопроєкт, який був необхідний військовим. Відтепер щорічна відпустка 30 днів, плюс 10 днів за сімейними обставинами.
Також у Законі «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачається, що під час дії воєнного стану військовослужбовцям щомісячно виплачується додаткова винагорода від 30 до 100 тисяч грн пропорційно часу виконання бойових (спеціальних) завдань в порядку, розмірах та на умовах, встановлених Урядом.
Визначені додаткові винагороди за поранення, а також військовослужбовцям строкової військової служби та курсантам.
В цілому ухвалено урядовий законопроєкт №9281 про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", який передбачає зменшення призовного віку з 27 до 25 років.
Також Верховна Рада підтримала за основу законопроєкт №5344-д, який допоможе забезпечити людей з інвалідністю гідною працею. Цей закон з цілою низкою положень створює сприятливі умови для працевлаштування осіб з інвалідністю.
У першому читанні підтримані зміни до Податкового кодексу та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану. Зокрема законопроектом № 8401 запропоновано з 1 липня 2023 року скасувати можливості для ФОП та юридичних осіб бути платниками єдиного податку ІІІ групи із застосуванням ставки єдиного податку у розмірі 2% від суми доходу, скасувати можливості для ФОП платників єдиного податку І та ІІ груп не сплачувати єдиний податок.
Ухвалили законопроєкти № 9275 та № 9276, які звільняють від оподаткування та ввізного мита компоненти для виробництва та ремонту безпілотних систем. Нам потрібно швидко розвивати цю галузь, щоб ворог розумів наслідки своїх безглуздих атак на мирні українські міста.
Працюємо далі! Слава Україні! 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора