Пошук

Всесвітній день навколишнього середовища.

Дата: 05.06.2023 12:52
Кількість переглядів: 67

Сьогодні, 05 червня, в Україні, як і у всьому світі, відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Визначна дата була оголошена Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно відзначається в більш ніж 100 країнах світу.

Охорона навколишнього природного середовища – нова форма у взаємодії людини й природи, породжена вже сучасними умовами. Вона являє собою систему державних і суспільних заходів спрямованих на гармонічну взаємодію суспільства й природи, збереження й відтворення природних ресурсів і діючих екологічних співтовариств в ім'я живучих і майбутніх поколінь.

День охорони навколишнього середовища - це привід замислитися над екологічними проблемами, звернути увагу на стан навколишнього середовища. Сьогодні стан екології входять до переліку найактуальніших проблем і визначає рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни зокрема.

Ми повинні зрозуміти, що майбутнє нашої планети і добробут прийдешніх поколінь залежить від кожного з нас. Тож, бутьте свідомими при використанні чи придбанні будь-яких речей, сортуйте відходи, направляйте на вторинну переробку, а замість однорозових речей викоритовуйте багаторазові.

Пам’ятайте, що «ми не успадкували Землю від наших предків, а позичили її у наших нащадків».

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора